فارس/ فرماندار چادگان گفت: به‌ منظور کنترل شیوع کرونا، منع تردد برای گردشگران تا پایان تعطیلات عید فطر در چند نقطه شهرستان از امروز اجرا خواهد شد.

عباس توکلی، فرماندار چادگان اظهار کرد: آمار بیماران کرونایی در شهرستان چادگان افزایش‌ یافته و در وضعیت قرمز قرار گرفته است.
فرماندار چادگان تصریح کرد: از مردم شهرستان انتظار داریم رعایت موارد بهداشتی را بیش از پیش در دستور کار خود قرار داده و از اقوام خود که در شهرستان‌های دیگر هستند نسبت به وضعیت چادگان با اطلاع کنند که در تعطیلات عید سعید فطر به این شهرستان تردد نکنند.
وی در ادامه گفت: تمامی تفریحگاه‌ها و ویلاهای موجود در چادگان همچنان بسته هستند و از مسافران و گردشگران پذیرش نمی‌کنند که انتظار داریم مسافران نیز مقصد خود به این شهرستان را تغییر دهند.
توکلی بیان کرد: به‌ منظور کنترل شیوع کرونا، منع تردد برای گردشگران تا پایان تعطیلات عید فطر در چند نقطه شهرستان از امروز اجرا می شود.
فرماندار چادگان یادآور شد: برگزاری نماز عید سعید فطر در شهر چادگان زمین چمن ورزشگاه پیامبر اعظم(ص) پیش بینی شده است و چناچه تعداد نمازگزاران زیاد شد زمین چمن تختی نیز آماده برگزاری نماز عید فطر است.
وی همچنین افزود: نمازگزاران موارد بهداشتی از جمله استفاده از ماسک، دستکش، سجاده و فاصله‌گذاری اجتماعی را رعایت کنند تا مشکلاتی برای عزیزان نمازگذار پیش نیاید.
توکلی اظهار کرد: مقرر شد واحدهای صنفی متخلف که اجرای دستورالعمل‌های بهداشتی را رعایت نمی‌کنند با همکاری اتاق اصناف، اداره صمت و پلیس اماکن عمومی شناسایی و پلمب شوند.
فرماندار چادگان تأکید کرد: همه اماکن گردشگری و تفریحی، اقامتی و ورزشی تعطیل خواهند بود و حضور در آرامستان‌ها، برگزاری مراسمات جشن عقد، عروسی و ترحیم نیز در این مدت ممنوع است.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان اصفهان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر اصفهان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEAVvljM8cx5YSbB1w
آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today