باشگاه خبرنگاران/ فرمانده انتظامی مازندران از کشف انبار دپوی فرش‌های خارجی فاقد مدارک قانونی در محمودآباد خبر داد.

سردار مرتضی میرزایی، فرمانده انتظامی مازندران گفت: در پی انهدام باند سارقان منازل و ویلا‌های خالی از سکنه در شهرستان محمودآباد و کشف مقادیری فرش خارجی از اعضای این باند، ماموران پلیس آگاهی با انجام اقدامات پلیسی و بازجویی از سارقان رد یک انبار دپوی فرش‌های خارجی را در این شهرستان شناسایی کردند.
وی افزود: با شناسایی انبار دپوی فرش‌های خارجی و مالک آن، با هماهنگی قضائی و با حضور نماینده اداره تعزیرات حکومتی از این انبار بازرسی شد که در نتیجه بیش از ۲ هزار و ۳۷۰ تخته فرش خارجی مدل ترک تولید کشور بلژیک فاقد مدارک و مجوز قانونی به ظن قاچاق کشف شد.
میرزایی گفت: برابر اعلام کارشناسان ارزش ریالی فرش‌های مکشوفه حدود ۲۳ میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال برآورد شده که مراتب با هماهنگی مرجع قضائی از سوی کارشناسان اداره تعزیرات حکومتی به دقت مورد شمارش و بررسی قرار گرفت.
فرمانده انتظامی مازندران با اشاره به اینکه متهم به قاچاق، تاکنون هیچ‌گونه مدارکی دال بر مجوز قانونی واردات ارائه نکرده است، از پلمب این انبار خبر داد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان مازندران را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر مازندران در تلگرام :
http://T.me/joinchat/AAAAAECg77_wr3btFfTRpQ
آخرین خبر مازندران در اینستاگرام :
https://instagram.com/mazandaran_today