فارس/ رئیس اداره پیش‌‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم از افزایش دما در نقاط مختلف استان طی روزهای آتی خبر داد.

محمدرضا قاضی، رئیس اداره پیش‌‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم با اشاره به‌ پیش‌بینی وضعیت آب‌ و هوای استان طی روزهای آتی اظهار کرد: امروز آب و هوای استان صاف تا کمی ابری، گاهی با وزش باد است.
وی با بیان اینکه امروز حداقل و حداکثر دمای قم 11 درجه و 32 درجه است، ادامه داد: امروز جهت وزش باد در قم شرقی و با حداکثر سرعت 35 کیلومتر بر ساعت خواهد بود.
قاضی افزود: براساس پیش‌بینی فردا جهت وزش باد در استان شرقی و با حداکثر سرعت 35 کیلومتر بر ساعت خواهد بود، حداقل و حداکثر دما در قم 13 درجه و 35 درجه است، فردا آب و هوای استان صاف تا کمی ابری، گاهی وزش باد و در ارتفاعات افزایش ابر و رگبار پراکنده است.
قاضی با بیان اینکه در روز شنبه هفته آینده آسمان استان قم صاف تا کمی است، گفت: شنبه گاهی شاهد وزش باد و در ارتفاعات افزایش ابر و رگبار پراکنده در استان خواهیم بود.
وی ادامه داد: در روز شنبه هفته آینده جهت وزش باد در استان قم شرقی و با حداکثر 35 کیلومتر بر ساعت است، در این روز حداقل و حداکثر دمای استان 14 درجه و 38 درجه خواهد بود.
رئیس اداره پیش‌‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: در 24 ساعت گذشته کم‌ترین و بیشترین دمای ثبت شده در شهر قم به ترتیب 11 درجه و 27 درجه بود، همچنین در این مدت شاهد وزش باد با سرعت 43 کیلومتر بر ساعت با جهت شمال شرقی در این شهر بودیم.
قاضی خاطرنشان کرد: در 24 ساعت گذشته سردترین و گرم‌ترین نقاط استان قم به ترتیب منطقه دستجرد با 10 درجه و منطقه مرکز تحقیقات با 27 درجه بود.div id="news_content">همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان قم را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر قم در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEP4X0C8J_Xh0Eh1Cg
آخرین خبر قم در اینستاگرام :
https://instagram.com/qomtoday