تسنیم/ دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل از پیگیری واگذاری ۶۵ واحد مسکونی واحدی در اردبیل خبر داد و گفت: در این زمینه پرونده تشکیل شده و پیگیری‌های لازم انجام می‌شود.

سیدعبدالله طباطبایی، دادستان عمومی و انقلاب استان اردبیل اظهار داشت: متاسفانه 65 واحد مسکونی واحدی در اردبیل به خریداران واگذار شده ‌که در این زمینه پرونده تشکیل شده و پیگیری‌های لازم انجام می‌شود.
وی افزود: مطالبه اساسی ما از مردم این است که در معامله املاک و خودرو و اقلام دیگر تحقیقات و دقت لازم را داشته باشند تا مورد سوء استفاده کلاهبرداران قرار نگیرند.
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل بیان کرد: یکی از مشکلات اساسی که هم‌اکنون در جامعه وجود دارد این است که مردم اعتماد بیش از حد به برخی افراد و شرکت‌های تعاونی و مشاور املاک و خودرو دارند و بدون تحقیق وارد معاملاتی می‌شوند که در این زمینه مشکلات زیادی بوجود می‌آید که انتظار می‌رود بیش از پیش در معاملات خود دقت و اهتمام ویژه را داشته باشند.
طباطبایی تصریح کرد: در خصوص اراضی و مسکن واگذار شده جلسه‌ای در دادسرای اردبیل با حضور دستگاه‌های مربوطه برگزار شد که انتظار می‌رود دستگاه‌های مربوطه در این زمینه اهتمام ویژه‌ای داشته باشند و اطلاع‌رسانی جامعی از نقل و انتقال املاک؛ اراضی و آپارتمان‌ها و واحدهای مسکونی ارائه دهند.
وی افزود: دستگاه‌های متولی نیز باید در صورت تغییر واگذاری اراضی شرکت‌های تعاونی نظارت شفافی داشته باشند.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان اردبیل را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر اردبیل در تلگرام :
http://telegram.me/joinchat/AAAAAEKMRiNB88Qz3ta3yA
آخرین خبر اردبیل در اینستاگرام :
https://instagram.com/ardabil__today