فارس/ خواهران خردمند، از جمله اعضای خانواده بزرگ بهداشت فارس هستند که از روزهای نخستین ایپدمی کروناویروس، در خط مقدم این مبارزه حضور داشته‌اند.

از جمله اعضای خانواده بزرگ بهداشت فارس که از روزهای نخستین ایپدمی کروناویروس، در خط مقدم این مبارزه حضور داشته‌اند، سه خواهر «خردمند» هستند که در کنار کارهای غربالگری سلامت مردم، با حضور در مراکز ۱۶ ساعته رسیدگی به مراجعان مشکوک به کروناویروس، به جنگ این بیماری رفته‌اند.
این سه خواهر، به نام‌های «سیمین»، «سوسن» و «سیما»، با حمایت و دلگرمی خانواده‌شان، ماه‌های اخیر را بیش از همیشه حامی سلامت مردم بوده‌اند و فداکارانه، در این مسیر گام نهاده‌اند.
آنان علاوه بر خدمت در پایگاه‌های سلامت و درمانگاه اقبال، این روزها در مراکز ۱۶ ساعته نیز پذیرای مراجعان هستند.
«سوسن خردمند» که خواهر دوقلوی «سیمین» است، با دارا بودن مدرک کارشناسی بهداشت عمومی، طی ۱۱ سال گذشته، در حوزه بهداشت استان مشغول به خدمت بوده و هم‌اکنون نیز به عنوان ناظر بهداشت در مرکز خدمات جامع سلامت ارمغان مشغول به کار است.
او با آغاز ابلاغ دستورالعمل‌های بهداشتی برای غربالگری جمعیت استان در زمینه علایم ابتلا به کروناویروس، به نحو جدی در این زمینه وارد عمل شده، به نحوی که مرکز او در مجموعه مرکز بهداشت شهدای انقلاب، در زمینه غربالگری جمعیت تحت پوشش پیشتاز بوده و البته همت او در عرصه مبارزه با کروناویروس، به اینجا ختم نشد.
با راه‌اندازی مراکز ۱۶ ساعته رسیدگی به مراجعان مشکوک به کروناویروس در استان، سوسن خردمند نیز همچون دو خواهر دیگرش، از داوطلبان حضور در این مراکز بوده و از روزهای ابتدایی اسفند، به نحو جدی در این زمینه فعالیت خود را آغاز کرده است.
«سیمین خردمند» خواهر دوقلوی سوسن است که او نیز با دارا بودن مدرک کارشناس بهداشت عمومی، مراقب سلامت پایگاه سلامت خورشید شیراز است.
«سیما خردمند» خواهر کوچک‌تر این خانواده است که از سال ۹۴ با فارغ‌التحصیلی از رشته کارشناسی بهداشت عمومی، با مجموعه دانشگاه علوم پزشکی شیراز همکاری دارد و هم‌اکنون نیز در پایگاه سلامت ارکیده مشغول به خدمت است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان فارس را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر فارس در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEAbLp_SERJkiw4dkw
آخرین خبر فارس در اینستاگرام :
https://instagram.com/fars.online