ایرنا/ فرمانده انتظامی البرز از متلاشی شدن باند ترانزیت مواد مخدر به کشورهای اروپایی و کشف ۳۷۰ کیلوگرم هروئین در این استان خبر داد.

سردار عباسعلی محمدیان فرمانده انتظامی البرز اظهار داشت: دراجرای مقابله با باندهای بین المللی تهیه و ترانزیت موادمخدر و در پی دریافت خبری مبنی بر ترانزیت محموله قابل توجهی هروئین به کشورهای اروپایی، بررسی موضوع در دستورکار پلیس مبارزه با مواد مخدر استان البرز قرار گرفت.
ماموران ابتدا از صحت اخبار مطمئن شده و سپس با انجام اقدامات گسترده اطلاعاتی دریافتند که فردی با همدستی یک خانم قصد دارد در غالب بار تجاری ورق های مرمر، مقدار قابل توجهی هروئین را از مرزهای کشور خارج کرده و به کشورهای اروپایی ترانزیت کنند.
سردار محمدیان خاطرنشان کرد: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان البرز با همکاری پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا محل بارگیری مواد مخدر را در منطقه سرحدآباد شهرستان کرج شناسایی کرده و با هماهنگی مقام قضائی در یک عملیات غافلگیرانه ضمن توقیف تریلر حامل هروئین، راننده تریلر و ۲ قاچاقچی مواد مخدر را دستگیر کردند.
در بازرسی از تریلر و محل بارگیری مواد مخدر، ۳۷۰ کیلوگرم هروئین که در پالت های ورق مرمر جاساز شده بودند کشف و سه نفر در این رابطه دستگیر شدند.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان البرز را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر البرز در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAD7vghQEyylArDddOA
آخرین خبر البرز در اینستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday