فارس/ امام جمعه گچساران گفت: نماز جمعه فردا 2 خردادماه با رعایت کامل پروتکل بهداشتی در مصلی گچساران برگزار می‌شود.

حجت الاسلام سیدامین اله حجازی، امام جمعه گچساران اظهار کرد: با شیوع ویروس همه‌گیر و منحوس کرونا در کشور برای جلوگیری از تجمع و انتشار این ویروس برگزاری نماز جمعه در مصلاهای شهرستان‌ها ی کشور تعطیل شد.
وی با اشاره به اینکه پس از گذشت سه ماه از شیوع ویروس کرونا در روز جمعه این هفته 2 خرداد ماه نماز جمعه در مصلی امام خمینی(ره) گچساران برگزار می‌شود، ادامه داد: بر اساس مصوبه ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا هر منطقه‌ای که سفید (کم خطر) اعلام شود، نمازجمعه در آن شهرستان‌ها برگزار می‌شود و امیدواریم مناطق زرد (خطر متوسط) هرچه سریع‌تر به مناطق سفید تبدیل شوند.
امام جمعه گچساران ادامه داد: رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی برای برگزاری نمازجمعه ضروری است و این دستورالعمل‌ها که توسط وزارت بهداشت و شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور تدوین شده و در اختیار ائمه جمعه قرار گرفته است.
حجازی تصریح کرد: از نمازگزاران تقاضا داریم برای برگزاری نماز جمعه فردا در مصلی گچساران نمازگزاران مهر و سجاده شخصی را برای رعایت بهتر موارد بهداشتی با خود به همراه داشته باشند.
وی اذعان کرد: افراد بالای 65 سال و همچنین افرادی که دارای بیماری زمینه‌ای دارند به منظور سلامتی و رعایت حال خودو دیگر همشهریان فعلا از شرکت در نماز جمعه خودداری کنند.
براساس تصمیم جدید ستاد ملی مدیریت و مقابله با کرونا، شهرستان‌های کشور به مناطق سفید(کم خطر)، زرد(خطر متوسط) و قرمز(پرخطر) تقسیم‌بندی می‌شوند و در آخرین تقسیم بندی، شهرستان گچساران به عنوان منطقه سفید اعلام شد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کهگیلویه و بویراحمد را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEHe2Udy6NymWhYoJA
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yasuj.today