تسنیم/ دنیا در روز قدس در فضای مجازی عرصه را بر ویروس منحوس صهیونیستی تنگ خواهد کرد و فضای مجازی صحنه نمایش فریادهای استکبارستیزی مردم خراسان جنوبی بر سر اسرائیل خواهد شد.

آیت‌الله سیدعلیرضا عبادی نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی در دیدار با اعضای ستاد بزرگداشت روز قدس اظهار داشت: بر خلاف تصور و خواب دشمنان، امسال اگرچه به خاطر بیماری کرونا حضور فیزیکی در روز قدس نخواهد بود اما فضای مجازی علیه ویروس منحوس صهیونیستی عرصه را بر آنها تنگ خواهد کرد.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و امام جمعه بیرجند گفت: شروع این سال همراه با عزت و آوازه ایران در سطح جهان و بیزاری مردم از آمریکا و همچنین احیای فرهنگ ایران و تشیع همراه بود که امروز هر انسان هوشیار و بیداری در جهان معتقد است که باید عدالت ایجاد شود و مرکز این آرمان ایران و انقلاب اسلامی خواهد بود.
وی ادامه داد: با همه توطئه‌های سختی که در حال انجام است شاهد این جریان هستیم که آنچه پیروزی را رقم خواهد زد بیداری اسلامی است.
عبادی خاطرنشان کرد: اینکه اروپایی‌ها خاک فلسطین را اشغال کردند، خوابی بوده نظیر آن خوابی که برای قاره آمریکا دیدند و می‌خواهند آن اهدافشان را در قاره آسیا و کشورهای اسلامی نیز اجرا کنند اما خوابشان آشفته شده و هم در آفریقا و هم در تصرف و اشغال بیش از 70 ساله کشور فلسطین، شکست خوردند.
امام جمعه بیرجند گفت: در هر مقطعی آنچه که از دست مستکبرین جهان ساخته بوده مخصوصا بعد از جنگ جهانی دوم و سلطه آنها در کشورهای مختلف و بسیاری از کشورهای اسلامی، تا توانسته‌اند دست به هر جنایتی زده‌اند بنابراین بحث یک کشور و دو کشور نیست بلکه آنها خوابی که برای آمریکا دیده‌اند را برای کل جهان دیده و هیچ انسانی از شر آنها در امان نیست.
وی افزود: مسکتبرین جهان نسبت به مسلمانان به دلیل اینکه حرفی برای گفتن دارند و دارای قدرت هستند حساسیت بیشتری دارند همچنان که نسبت به شیعه حساسیتشان بیشتر است.
عبادی با اشاره به اینکه جنایات مستکبرین جهان را با قلم، بیان و هنر نمی‌شود بازگو کرد افزود: برای اینکه این دزدان بین المللی بر جهان سلطه یابند از هیچ جنایتی ابا ندارند و با استفاده از مکر، حیله، جنگ نظامی، جنگ فرهنگی و جنگ اقتصادی به دنبال اهداف خود هستند.
نماینده مقام معظم رهبری در خراسان جنوبی با اشاره به اینکه مستکبرین ابتدا با نام تمدن وارد بر کشورها می‌شوند گفت: آنها بر روی وحشی‌ترین نوع سلطه خود، نام تمدن را می‌گذارند و دروغ برای آنها بهترین ابزار است که از آن همیشه استفاده می‌کنند.
عبادی با بیان اینکه امروز ترامپ به عنوان سمبل دروغگویی مطرح است ادامه داد: آن روزی که انگلیس کلید قدس را به صهیونیست‌ها داد این جمله را مطرح کرد و گفت "سرزمین بدون جمعیت برای جمعیت بدون سرزمین" آیا دروغی بزرگتر از این می‌شود گفت؟ زیرا قدس مکانی بوده که هیچگاه بدون جمعیت نبوده است.
امام جمعه بیرجند خاطرنشان کرد: چند روز قبل کشور آلمان تروریست را اینگونه معنی کرد که اگر هرکس صهیونیست را به رسمیت نشناسد، تروریست است.
وی یادآور شد: هنگامی که ما خواب بودیم، این دزدان بین المللی، برای تصرف بر جهان، سازمان بین الملل، شورای امنیت، حقوق بشر و جامعه جهانی ساختند اما پیشگویی شده که بیداری اسلامی در حال استارت خوردن است.
عبادی ادامه داد: امروز وقت بیداری است و قراین و شواهد نیز همین را حکایت می‌کند و طرح و برنامه شما نیز همین است.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی اظهار داشت: انسان‌های آزادی خواه در هر کجا و هر کشوری که هستند امروز صهیونیست که سمبل دزدان بین المللی است را به عنوان جنایتکار می‌شناسند و امیدواریم امسال وارد صحنه جدیدی شویم که برای انسانها در جهت ویروس زدایی صهیونیستی یک پیروزی به ارمغان آورد.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خراسان جنوبی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خراسان جنوبی در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKMM7H6Qgk9-pkB6w
آخرین خبر خراسان جنوبی در اینستاگرام :
https://instagram.com/skhorasan_today