فارس/ رئیس اداره بازرسی و کشف کالای قاچاق سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه گفت: با گزارش‌های مردمی، 33 دستگاه خودرو در یکی از پارکینگ‌های طبقاتی محله شریعتی کرمانشاه توقیف شد.

رسولی رئیس اداره بازرسی و کشف کالای قاچاق سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه افزود: براساس این گزارش، 12 دستگاه از این خودروها بدون پلاک بودند و براساس اظهارات شاهدان، این خودروها بیش از یک هفته تا چندماه است در این پارکینگ احتکار شده است.
رئیس اداره بازرسی و کشف کالای قاچاق سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه در حاشیه این کشفیات در جمع اصحاب رسانه، اظهار داشت: با توجه به حساسیت و دلال‌بازی‌هایی که الان در بازار خودرو است، برخی سودجویان خودرویی را که مردم با قیمت پایین از شرکت‌ها خریداری می‌کنند در مکان‌های دپو و احتکار می‌کنند به امید اینکه قیمت بالاتر رود و گران‌تر شود، آن وقت آنها را به بازار عرضه می‌کنند.
وی با بیان اینکه هم اکنون با گزارش احتکار در این مکان حاضر شده‌ایم، گفت: خودروها را مهلت قانونی می‌دهیم تا مدارک لازم ارائه شود، الان اینجا به عنوان احتکار بازرسی شده، بعد از ارائه مدارک با معرفی به تعزیرات حکومتی به قضات ارجاع داده می شود تا تصمیم‌گیری‌های لازم انجام شود.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمانشاه را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کرمانشاه در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEEFg3sRsDfJ20ludA
آخرین خبر کرمانشاه در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/kermanshah.today