تسنیم/ معاون بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صمت استان کرمانشاه گفت: از ابتدای سال تاکنون بیش از ۱۰۰۰ واحد صنفی متخلف در استان به تعزیرات حکومتی معرفی شدند.

مسعود بیگلری معاون بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صمت استان کرمانشاه اظهار داشت: در راستای وظایف نظارتی به چند طریق از واحد‌های صنفی بازرسی شامل بازرسی نوبتی و مشترک انجام می‌شود.
وی عنوان کرد: در بازرسی نوبتی بازرسان در سطح شهر به واحد‌های صنفی و اقتصادی مراجعه می‌کنند و در صورت مشاهده تخلف پرونده تشکیل و جهت سیر مراحل قانونی به تعزیرات ارجاع داده می‌شود.
معاون سازمان صمت استان کرمانشاه با بیان اینکه از ابتدای سال تاکنون بیش از 1000 واحد صنفی متخلف به تعزیرات حکومتی معرفی شده است گفت: در ابن مدت 30 هزار مورد بازرسی از واحد‌های صنفی سطح شهر انجام شده است.
بیگلری با اشاره به اینکه برای ایجاد تعادل در بازار تمهیدات بسیاری اندیشیده شده است افزود: براساس اعلام مرکز آمار استان کرمانشاه جزو پنج استان ارزان کشور است.
بیگلری با اشاره به سامانه 124 برای مشاهده قیمت‌ها و گزارش تخلفات در گزینه ثبت شکایات گفت: شهروندان می‌توانند با شماره‌گیری تلفن 124 تخلفات احتمالی را گزارش دهند.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمانشاه را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کرمانشاه در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEEFg3sRsDfJ20ludA
آخرین خبر کرمانشاه در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/kermanshah.today