ایرنا/ مدیر اطلاع رسانی پزشکی و منابع علمی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: این دانشگاه در حوزه ترجمان دانش معاونت تحقیقات بیش از هزار پیام پژوهشی منتج از طرح‌های تحقیقاتی تهیه و ثبت کرده است.

دکتر فاطمه رجعتی مدیر اطلاع رسانی پزشکی و منابع علمی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با بیان اینکه پایگاه نتایج پژوهش های سلامت کشور با هدف اشاعه اخبار حاصل از نتایج طرح های حوزه سلامت در کشور راه اندازی شده است، افزود: هدف از راه اندازی این سامانه، انتشار سریع اخبار مستند و مبتنی بر شواهد از طرح ها به روشی صحیح و با دسته بندی مناسب برای ذینفعان و گروه های هدف است.
او گفت: این پایگاه فعالیت خود را در قالب واحد ترجمان دانش در دانشگاه های علوم پزشکی کشور از سال ۱۳۹۵ آغاز کرده که دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه نیز همزمان با سایر دانشگاه های کشور اقدام به انتشار نتایج طرح های تحقیقاتی در سامانه مذکور کرده است.
وی اظهارداشت: خوشبختانه دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه موفق به ثبت هزار و ۲ پیام پژوهشی در سامانه مذکور شده که از این تعداد همه پیام‌های ثبت شده در سامانه توسط وزارت متبوع تایید گردیده است.
وی اضافه کرد: اکنون دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه موفق به کسب رتبه پنجم کشور از نظر تعداد پیام‌های وارد شده و همچنین رتبه چهارم از نظر پیام‌های تایید شده در سامانه مذکور شده است.
دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه دارای ۵۳۴ عضو هیات علمی و ۶ هزار و ۱۵۴ دانشجو است.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمانشاه را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کرمانشاه در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEEFg3sRsDfJ20ludA
آخرین خبر کرمانشاه در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/kermanshah.today