باشگاه خبرنگاران/ فرمانده انتظامی استان بوشهر از دستگیری سه نفر عامل آدم ربایی و نجات مرد ۲۷ ساله در گناوه خبر داد.

سردار خلیل واعظی، فرمانده انتظامی استان بوشهر بیان کرد: ماموران انتظامی در پی کسب خبری به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک فقره آدم ربایی و ربوده شدن مردی ۲۷ ساله، تیمی مجرب از مأموران پلیس آگاهی و امنیت عمومی شهرستان گناوه برای شناسایی متهم و یا متهمان و آزادی گروگان تشکیل و بلافاصله عملیات رهایی گروگان آغاز شد.
وی افزود: کارآگاهان پلیس با انجام اقدامات اطلاعاتی و عملیاتی در جغرافیای محل وقوع، موفق شدند در کمتر از ۱۲ ساعت سرنخی از عاملان آدم ربایی و مسیر حرکت خودروی آن‌ها که به سمت یکی از استان‌های همجوار بود را شناسایی و در عملیاتی ضربتی و غافلگیرانه، هر سه نفر آدم ربا را دستگیر و گروگان را آزاد کردند.
فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: آدم ربایان پس از دستگیری در بازجویی‌های فنی به ارتکاب این جرم اعتراف کردند و عنوان داشتند: به علت اختلافات حساب مالی اقدام به گروگان گیری کرده‌اند.
واعظی با بیان اینکه هر سه متهم در اختیار مراجع قضایی قرار گرفتند، عنوان کرد: پلیس اجازه نخواهد داد که مجرمان و مخلان نظم و امنیت عمومی آسایش شهروندان را برهم زنند و در صورت بروز هرگونه اقدام غیرقانونی با هنجارشکنان برخورد قاطع می‌کند.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان بوشهر را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر بوشهر در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEHJKD2HnzcSyWPDmw
آخرین خبر بوشهر در اینستاگرام :
https://ihttps://instagram.com/bushehr_tooday