باشگاه خبرنگاران/ معاون بیمه ای اداره کل تامین اجتماعی استان اصفهان گفت: از امروز فرآیند مراجعه حضوری بیمه شدگان برای تمدید اعتبار دفترچه درمانی حذف و استفاده از سامانه استحقاق درمان جایگزین آن شده است.

عبدالرسول آقا هادی، معاون بیمه‌ای اداره کل تامین اجتماعی استان اصفهان اظهار کرد: از امروز فرآیند مراجعه بیمه‌شدگان و مستمری‌بگیران به شعب و کارگزاری‌های رسمی سازمان تامین اجتماعی برای تمدید اعتبار دفترچه درمانی حذف و استفاده از سامانه استحقاق درمان جایگزین آن شده است.
آقا هادی افزود: براین اساس تمامی مراکز درمانی و داروخانه‌ها موظف به اجرای این قانون هستند و می‌توانند با وارد کردن کد ملی مراجعه کنندگان استحقاق درمان آنان را بررسی کنند.
معاون بیمه‌ای اداره کل تامین اجتماعی استان اصفهان گفت: بیمه شدگان نیز می‌توانند برای بررسی و کنترل استحقاق درمان خود به آدرس medical.tamin.ir و darman.tamin.ir مراجعه و یا شماره کد دستوری #۲*۱*۱۴۲۰*۴*را از طریق تلفن همراه وارد کنند.
وی کاهش رفت و آمد و صرفه جویی در وقت را از جمله اهداف اجرای این طرح دانست و ادامه داد: حذف دفترچه‌های کاغذی بیمه تامین اجتماعی از جمله برنامه‌های آینده سازمان تامین اجتماعی است.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان اصفهان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر اصفهان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEAVvljM8cx5YSbB1w
آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today