باشگاه خبرنگاران/ اعضای تیم شاهین شهرداری بوشهر پیش از شروع تمرینات تیم‌های لیگ برتر تست کرونا دادند.

صبح امروز اعضای کادر فنی، بازیکنان و مسئولان این باشگاه در گروه‌های مختلف و جداگانه با حضور در دفتر باشگاه آزمایشات مربوط به کرونا را پشت سر گذاشتند و با مشخص شدن نتایج تست و آزمایشات مربوطه، تمرینات خود را آغاز می‌کنند.
خداکرم ایزدپناه، مدیر تیم فوتبال شاهین بوشهر گفت: هوا در بوشهر بسیار گرم است از این رو به دنبال شهری سفید هستیم که امکانات ورزشی لازم برای میزبانی از تیم ما را داشته باشد.
وی در مورد زمان آغاز تمرینات تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر بیان کرد: بازیکنان را به بوشهر فراخواندیم و همه آن‌ها به بوشهر برگشتند. امروز تست کرونا انجام می‌دهیم و جواب آن ۲۴ بعد مشخص می‌شود و پس از آن هم روز شنبه هفته آینده تمرینات خودمان را به صورت رسمی شروع می‌کنیم.
مدیر تیم فوتبال شاهین بوشهر ادامه داد: ما تمرینات را در بوشهر شروع می‌کنیم، ولی به دلیل گرمای هوا برای ادامه تمرینات به شهر دیگری می‌رویم. به دنبال شهری می‌گردیم که امکانات مورد نیاز ما را داشته و از طرفی از نظر کرونا در وضعیت سفید باشد. به محض این که شهر مورد نظر انتخاب شود اردوی خود را برپا خواهیم کرد، البته هنوز در این خصوص تصمیم نهایی گرفته نشده است. اکنون که مسئولان اصرار به برگزاری لیگ دارند امیدوارم اتفاق بدی رخ ندهد و همه در سلامت کامل لیگ را به پایان برسانند.
ایزدپناه در مورد زمان بازگشت سرمربی کروات این تیم به تمرینات، عنوان کرد: میشو هنوز به ایران برنگشته، ولی با کریمیان دستیارش در تماس است. برنامه تمرینی را به دستیارانش ارائه داده است و تا چند روز آینده به ایران می‌آید و به تمرینات ملحق می‌شود. این مربی در تماسی که با او داشتیم اعلام کرد پیگیر کار بازگشت به ایران است و در آینده‌ای نزدیک به ما ملحق می‌شود. امروز که همه بازیکنان به بوشهر می‌آیند به صورت ویدیو کنفرانس با او گفتگو می‌کنیم تا در جریان برنامه‌هایش قرار بگیریم.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان بوشهر را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر بوشهر در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEHJKD2HnzcSyWPDmw
آخرین خبر بوشهر در اینستاگرام :
https://ihttps://instagram.com/bushehr_tooday