باشگاه خبرنگاران/ بنا به دستور فرماندار اندیکا زیارت اهل قبور و رفتن در آرامستان‌ها و حضور در اماکن تفریحی و گردشگری این هفته در اندیکا ممنوع شد.

حیدر کاظمی، فرماندار اندیکا گفت: باتوجه به افزایش مبتلایان کرونا در روز‌های اخیر در استان، این هفته رفتن به آرامستان‌ها و زیارت اهل قبور و برگزاری هرگونه مراسم و تجمع و سایر اجتماعات پرخطر در شهرستان که باعث به خطر افتادن سلامت عموم شود ممنوع است.
او افزود: از هموطنان انتظار داریم باماندن در منزل و خودداری ازسفر‌های غیر ضرور و حضور نداشتن در اماکن تفریحی و گردشگری به قطع زنجیر ویروس کرونا کمک کنند.
کاظمی بیان داشت: انتظار داریم با ماندن در خانه و تجمع نکردن در مراسمات و قبرستان‌ها زنجیره انتقال ویروس کرونا را قطع کنند.
فرماندار اندیکا تصریح کرد: قطعا کنترل و پیشگیری این ویروس جز با رعایت موازین و پروتکل‌های بهداشتی از سوی شما همشهریان گرامی، میسر نخواهد بود.
رئیس قرارگاه مبارزه با کرونا اندیکا گفت: تمامی تلاش و دغدغه مسئولان برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا معطوف شده است و این اقدامات زمانی به نتیجه مطلوب ختم می‌شود که مردم نیز مشارکت فعالانه داشته و از حضور در مجامع عمومی خودداری کنند.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خوزستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خوزستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEK8vo4vXBkjfYhOqg
آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today