ایرنا/ سرپرست فرمانداری شهرستان هویزه گفت: نماز عید فطر و نماز جمعه این هفته این شهرستان به منظور جلوگیری از انتقال ویروس کرونا برگزار نمی شود.

حبیب عفری مفرد، سرپرست فرمانداری شهرستان هویزه بیان کرد: طبق تصمیم شورای تامین شهرستان هویزه و بر اساس گزارش اعلام شده از سوی ستاد کرونای شهرستان مبنی بر افزایش آمار ابتلا به این ویروس در هویزه ۲ نماز عید سعید فطر و نماز جمعه این هفته در این شهرستان برگزار نمی شود.
وی گفت: تمام خیابان ها و مکان های تردد در این شهرستان به دلیل اعلام استاندار خوزستان مبنی بر محدودیت تردد به علت افزایش آمار کرونا بسته شده است.
سرپرست فرمانداری هویزه ادامه داد: از مردم خواستاریم که در رعایت نکات بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی همکاری لازم را داشته باشند و با مسوولان شهرستان برای قطع زنجیره انتقال این بیماری همکاری کنند.
سران عشایر و طوایف شهرستان هویزه طی نشستی که با فرماندار هویزه در هفته جاری داشتند بیانیه ای را برای مقابله با کرونا و رعایت هر چه بیشتر اصول بهداشتی از سوی مردم در این شهرستان صادر کردند.
به دلیل افزایش آمار ابتلا به کرونا در خوزستان ادارات و بازار خوزستان در مرحله اول از تاریخ ۲۲ تا ۲۹ اردیبهشت ماه و در مرحله دوم از یکم تا پنجم خرداد ماه از سوی شورای تامین استان تعطیل اعلام شد.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خوزستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خوزستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEK8vo4vXBkjfYhOqg
آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today