باشگاه خبرنگاران/ رییس میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی سلسله گفت: به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، در ایام تعطیلات عید سعید فطر، ورودی تمامی مناطق گردشگری شهرستان مسدود می‌شود.

رییس میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی سلسله اظهار کرد: به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، در ایام تعطیلات عید سعید فطر، ورودی تمامی مناطق گردشگری شهرستان مسدود می‌شود.
فیروز میرزایی اظهار داشت: با توجه به شیوع ویروس کرونا در سلسله و لزوم ممانعت از ایجاد تجمع در مراکز گردشگر پذیر، مسیر‌های منتهی به جاذبه‌های گردشگری طبیعی کهمان، زز، هنام، کاکارضا و بستام با کمک دهیاران و نیروی انتظامی استان به صورت کامل مسدود و از ورود افراد به این مناطق جلوگیری می‌شود.
او عنوان کرد: فعالیت تمامی رستوران‌ها و سفره خانه‌های این شهرستان نیز تا اطلاع ثانوی ممنوع است و در صورت مشاهده، با مالکان این اماکن برخورد قانونی می‌شود.
رییس میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی سلسله خاطرنشان کرد: همچنین با مالکان خانه‌ها و باغ ویلا‌هایی که اماکن خود را در مناطق گردشگری دره تنگ، مقصودآباد، هنام و کاکارضا به گردشگران اجاره دهند طبق قانون برخورد می‌شود.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان لرستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر لرستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAER79gyRIBxjXujBsw
آخرین خبر لرستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/lorestan_today