باشگاه خبرنگاران/ فرماندار بناب از سیر صعودی کرونا در این شهرستان خبر داد.

رفیعی، فرماندار بناب در جلسه ستاد شهرستانی مقابله با ویروس کرونا گفت: متاسفانه باید اعلام کنیم شیوع ویروس کرونا به خصوص در اردیبهشت ماه در این شهرستان افزایش پیدا کرده است.
وی افزود: چنانچه اقشار مختلف مردم دستورالعمل‌های بهداشتی و فاصله اجتماعی را رعایت نکنند این بیماری بیش از گذشته شیوع پیدا خواهد کرد.
فرماندار بناب از راه اندازی کارخانه تولید ماسک در این شهرستان خبر داد و گفت: خوشبختانه با راه اندازی این خط و سایر خطوط تولید مواد ضدعفونی کننده هیچگونه کمبودی در خصوص توزیع ماسک و مواد بهداشتی در این شهرستان وجود ندارد.
رفیعی گفت: از تمام ادارات انتظار داریم تمامی پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنند و بعد از ایام ماه رمضان مراقبت‌های ویژه ای برای جلوگیری از شیوع کرونا در ادارات انجام دهند.
فرماندار بناب استفاده از ماسک در تمامی صنوف به خصوص نانوایی‌ها را اجباری اعلام کرد.
وی با تاکید بر اینکه راهپیمایی روز قدس به دلیل شیوع ویروس کرونا فردا در این شهرستان برگزار نمی‌شود، گفت: در خصوص نماز عید فطر با هماهنگی‌های انجام گرفته با امام جمعه محترم مقرر شد که نماز عید فطر در مساجد و در اماکن روباز برگزار شود.
رفیعی در پایان با تاکید بر اینکه شیوع کرونا به هیچ عنوان در این شهرستان و سایر نقاط کشور تمام نشده است، گفت: از مردم شریف شهرستان بناب عاجزانه درخواست می کنیم دستورالعمل‌های بهداشتی و فاصله اجتماعی را با جدیت رعایت کنند.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان آذربایجان شرقی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر آذربایجان شرقی در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEKyqyHIYXfblD-xfQ
آخرین خبر آذربایجان شرقی در اینستاگرام :
instagram.com/EAzerbaijan_Today