باشگاه خبرنگاران/ جانشین فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از دستگیری تعدادی از مظنونان حادثه درگیری پلیس با اشرار مسلح در محدوده شهرستان «سرباز» خبر داد.

سردار احمد طاهری، جانشین فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان اظهار کرد: تیم‌های پلیس آگاهی سیستان و بلوچستان بامداد امروز طی عملیاتی در یکی از روستا‌های بخش «کلات» شهرستان سرباز با اشرار مسلح درگیر شدند که متأسفانه در این درگیری دو نفر از نیرو‌های پلیس آگاهی به فیض شهادت نائل آمدند.
وی با اشاره به اینکه در این درگیری یک نفر دیگر از مأموران جان بر کف نیروی انتظامی نیز مجروح شد، افزود: خوشبختانه طبق آخرین اطلاع حال عمومی «استوار علی اصغریان» در حال حاضر رضایت بخش است و مراحل درمانی وی ادامه دارد.
جانشین فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان ادامه داد: پس از این حادثه بلافاصله موضوع پیگیری شد و تعدادی از مظنونان شناسایی و دستگیر شدند و در حال حاضر منطقه در حال پاکسازی است.
وی ضمن تشکر از مردم و مسئولان محلی شهرستان سرباز برای همکاری با پلیس، تصریح کرد: در این عملیات ستوان یکم «آرمان اربابی» و استوار دوم «مسعود شهرکی» به درجه رفیع شهادت نائل آمدند که برنامه ریزی‌ها برای برگزاری مراسم تشییع آن‌ها در حال انجام است.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان سیستان و بلوچستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKZUcFIniUcdLn0Lw
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zahedan_today