فارس/ رییس دانشگاه علوم پزشکی، خدمات بهداشتی و درمانی آذربایجان‌غربی گفت: تعداد افراد مبتلا به ویروس کرونا در استان به 4 هزار و 243 نفر افزایش پیدا کرد که از این تعداد 2 هزار و 905 نفر بهبود یافته‌اند.

جواد آقازاده، رییس دانشگاه علوم پزشکی، خدمات بهداشتی و درمانی آذربایجان‌غربی با اشاره به آخرین آمار مبتلایان به ویروس کرونا در استان، اظهار کرد: طی 24 ساعت گذشته از 585 نمونه جدید ارسال شده به آزمایشگاه‌های تشخیص کرونا تعداد 157 نفر جدید مبتلا به کرونا در استان شناسایی و در مجموع تعداد کل مبتلایان به ویروس کرونا به 4 هزار و 243 نفر رسید.
وی با اشاره به اینکه از 585 نمونه جدید آزمایش شده تعداد 519 نفر افراد سرپایی و 66 نفر از آنان بستری در بیمارستان بودند، تصریح کرد: از 157 مورد مبتلای جدید به ویروس کرونا در استان 132 نفر از بیماران سرپایی و 25 نفر بیماران بستری شده در بیمارستان هستند.
رییس دانشگاه علوم پزشکی، خدمات بهداشتی و درمانی آذربایجان‌غربی ادامه داد: طی 24 ساعت گذشته 46 نفر از بیماران مبتلا به کرونا بهبود یافته‌اند در مجموع تعداد بهبود یافتگان در استان به 2 هزار و 905 نفر افزایش یافته است.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان آذربایجان غربی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر آذربایجان غربی در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAELz0XoXS28pvvtZPA
آخرین خبر آذربایجان غربی در اینستاگرام :
https://instagram.com/wazerbaijan_today