ایرنا/ رییس سازمان جهاد کشاورزی چهارمحال و بختیاری با اشاره به صدور دستور قضایی تخریب ۱۱ باب ویلای غیر مجاز در منطقه بیرگان کوهرنگ، گفت: تاکنون سه باب از این ویلاهای غیرمجاز در این شهرستان تخریب شده است.

ذبیح‌الله غریب، رییس سازمان جهاد کشاورزی چهارمحال و بختیاری اظهار کرد: ۱۱ ویلای غیر مجاز به زیربنای یک هزار و ۸۸۳ مترمربع در سال های گذشته در اراضی کشاورزی منطقه بیرگان شهرستان کوهرنگ احداث شده، که برای آنها پرونده قضایی تشکیل شد.
وی ادامه داد: بارها نسبت به احداث این ویلاها اخطار داده شد و در دادگاه‌های بدوی و تجدیدنظر مورد بررسی و بازنگری قرار گرفت و از آنجا که صاحبان ویلاهای غیرمجاز نسبت به رای دادگاه اعتراض خود را اعلام کردند، اجرای مراحل قانونی رسیدگی به این پرونده‌ها طولانی شد.
غریب تصریح کرد: پس از طی مراحل قانونی روز پنجشنبه با دستور دادستانی و با حضور یگان حفاظت اراضی سازمان جهاد کشاورزی استان سه باب از این ۱۱ ویلای غیر مجاز تخریب شد.
رییس سازمان جهاد کشاورزی چهارمحال و بختیاری ادامه داد: با توجه به درخواست صاحبان این ویلاهای غیر مجاز و به سبب تجهیزات و وسایلی که در داخل این ویلاها داشتنند، این امکان برای آنها فراهم شد تا طی ۴۸ ساعت آینده، تخریب این ویلاها خوداجرایی شود.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان چهارمحال و بختیاری را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEPpS8kVmT0jtIi9HQ
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در اینستاگرام :
https://instagram.com/Shahrekordtoday