فارس/ فرمانده پلیس راه سیرجان با هشدار درباره احتمال افزایش سفر‌ها در تعطیلات عید فطر، گفت: عامل اصلی گسترش و شیوع بیماری کووید- ۱۹ تماس افراد با دیگران است که افراد به ظاهر سالم هم می‌توانند در سفرها ناقل این بیماری باشند.

مهدی سلیمی، فرمانده پلیس راه سیرجان اظهار کرد: همان‌طور که مردم خوب ما در تعطیلات گذشته و به‌ویژه ایام نوروز همکاری خوبی با پلیس داشتند و دستورات و توصیه‌های ستاد ملی کرونا را جدی گرفتند، در تعطیلات عید فطر نیز به این توصیه‌ها توجه کرده و از سفر اجتناب و پرهیز می‌کنند.
فرمانده پلیس راه سیرجان با هشدار درباره احتمال افزایش سفر‌ها در تعطیلات عید فطر، تصریح کرد: عامل اصلی گسترش و شیوع بیماری کووید- ۱۹ تماس افراد با دیگران است که افراد به ظاهر سالم هم می‌توانند در سفرها ناقل این بیماری باشند و مردم خوب ما با آگاهی کامل از شیوع کرونا از سفر اجتناب خواهند کرد؛ اما با این وجود بر اساس وظیفه ذاتی پلیس در محور‌های مواصلاتی شهرستان آمادگی مدیریت بار ترافیکی و همکاری و همراهی با دیگر سازمان‌ها و نهادهای امدادی را داریم.
رئیس پلیس راه سیرجان ابراز امیدواری کرد مردم همچنان با درک درست شرایط از سفر‌های غیر ضرور خودداری کنند تا بتوانیم بر بیماری کرونا ویروس غلبه کنیم.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کرمان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEP3fmE1Qukhr6SzjQ
آخرین خبر کرمان در اینستاگرام :
Instagram.com/kerman_akhbar