باشگاه خبرنگاران/ رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان یزد گفت: نگهداری خودرو‌های صفر کیلومتر در پارکینگ‌ها، گاراژ‌ها و مراکز نگهداری احتکار محسوب می‌شود.

محمدرضا علمدار یزدی، رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان یزد با اشاره به اعلامیه سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان، مبنی بر ممنوعیت نگهداری خودرو‌های صفر کیلومتر در پارکینگ‌ها، گاراژ‌ها و مراکز نگهداری و احتساب آن به منزله احتکار خودرو، گفت: گشت مشترک بازرسی و کنترل پارکینگ‌ها در سطح استان در دستور کار بازرسان این سازمان قرار گرفته است.
او افزود: به صاحبان پارکینگ‌های خودرویی یک هفته مهلت داده می‌شود تا پارکینگ‌های خود را از محصولات صفر کیلومتر خالی کنند.
علمدار یزدی تصریح کرد: در صورتی که خودرو برای استفاده شخصی است سریعا پلاک و برای فروش به بازار عرضه نمایند، در غیر این صورت نگهداری آن‌ها تخلف محسوب شده و پرونده تشکیل و برای رسیدگی به شعب تعزیرات ارسال خواهد شد.
رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان با تاکید بر اینکه با متخلفان و احتکار کنندگان خودرو برخورد خواهد شد، ادامه داد: مردم می‌توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف در این زمینه مراتب را به تلفن ۱۲۴ سازمان صنعت معدن و تجارت استان یزد اطلاع دهند.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان یزد را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر یزد در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEGzGLxClrDga39YQQ
آخرین خبر یزد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yazd_today