باشگاه خبرنگاران/ عامل توهین و تهدید علیه اعضای شورای شهر در فضای مجازی در یکی از شهرستان‌های هرمزگان شناسایی و احضار شد.

سردار غلامرضا جعفری، فرمانده انتظامی هرمزگان از شناسایی و احضار عامل توهین و تهدید علیه اعضای شورای شهر در فضای مجازی در یکی از شهرستان‌های استان خبرداد.
وی گفت: در پی انتشار کلیپ‌هایی با مضمون تهدید علیه شهردار و اعضای شورای شهر توسط فرد یا افرادی ناشناس و مطالبه آنان مبنی براینکه یا هر چه سریعتر تکلیف انتخاب شهردار جدید را مشخص کنند یا شورای شهر باید تعطیل شود، موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارشناسان پلیس فتا قرار گرفت.
فرمانده انتظامی هرمزگان افزود: با توجه به حساسیت موضوع و به منظور پیشگیری از شکل گیری فضای تخریب و شبهه افکنی، با هماهنگی قضایی، در این خصوص پرونده‌ای تشکیل و اقدامات فنی و اطلاعاتی کارشناسان پلیس فتا آغاز شد.
سردار جعفری اظهار کرد: با تلاش بی وقفه کارشناسان پلیس فتا متهم اصلی شناسایی و به پلیس فتا احضار شد که وی ضمن اظهار پشیمانی از شیوه اعتراض خود، انگیزه خود را مسائل به وجود آمده در رابطه با انتخاب شهردار، مشکلات عمرانی شهر، تشویق دوستان به ویژه خواسته صاحب کارش برای ضبط و انتشار کلیپ مذکور عنوان کردکه بر همین اساس تعهدات لازم از وی و صاحبکارش اخذ و پرونده مربوطه برای تصمیم نهایی به دادسرا ارسال شد.
وی بیان کرد: با بررسی‌های دقیق صورت گرفته موضوعاتی مانند استعفای شهردار قبل، عدم تأیید شهردار جدید توسط هیأت تطبیق مصوبات شورا‌های شهر و روستا، معوقات حقوق کارگران شهرداری، استعفای ۲ نفر از اعضای شورای شهر، انباشت زباله و نخاله‌های ساختمانی، جولان سگ‌های ولگرد در داخل و حواشی شهر، در شکل گیری گلایه و انتقادات شهروندان این شهر بندری به عملکرد شورای شهر و شهرداری نقش جدی داشته است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان هرمزگان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر هرمزگان در تلگرام:
https://t.me/joinchat/AAAAAEMf_BpioJfkQL_L2A
آخرین خبر هرمزگان در اینستاگرام :
https://instagram.com/hormozgan.today