شبستان/ شمار افراد مبتلا به کرونا در شهرستان‌های جهرم و خفر به عدد ۴۴۶ افزایش پیدا کرد.

در حالی شمار مبتلایان به کووید۱۹ در شهرستان‌های جهرم و خفر تا امروز جمعه دوم خرداد به عدد ۴۴۶ نفر رسید که تعداد کل موارد شناسایی شده در ۲۴ ساعت گذشته ۶ نفر گزارش شده است.
این در حالی است که ۶ بیمار جدید همگی از اهالی شهرستان جهرم بوده و در چند روز گذشته از شهرستان خفر مورد جدید مبتلا به این بیماری گزارش نشده است.
مبتلایان جدید ۲ خانم ۳۳ و ۳۹ ساله و ۴ آقای ۲۹، ۳۴، ۵۵ و ۷۸ ساله بوده که مجموع مبتلایان در شهرستان‌های جهرم و خفر را تا امروز به عدد ۴۴۶ نفر رسانده است.
البته به گفته مسئولان دانشگاه علوم پزشکی جهرم یکی از مبتلایان امروز، از اتباع خارجی مقیم جهرم بوده است.
همچنین روند درمان بیماران نیز با تلاش کادر درمان دانشگاه علوم پزشکی جهرم رو به افزایش بوده به نحوی که تاکنون تعداد کل بهبودیافتگان کامل و از قرنطینه خارج شده به ۳۳۰ نفر رسیده است.
وضعیت مبتلایان در روزهای اخیر نشان می‌دهد زنجیره انتقال ویروس سریع‌تر از قبل به گروه‌های پرخطر می‌رسد، به نحوی که ۲ نفر از مبتلایان امروز (یک بیمار کلیوی و یک آقای سالمند دارای بیماری زمینه‌ای) از این گروه بوده که هر 2 در بیمارستان بستری هستند.
همچنین در میان مبتلایان امروز یک خانم باردار نیز وجود دارد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان فارس را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر فارس در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEAbLp_SERJkiw4dkw
آخرین خبر فارس در اینستاگرام :
https://instagram.com/fars.online