باشگاه خبرنگاران/ جانشین فرمانده انتظامی استان سمنان از آزادسازی ۳۰ ملک و زمین ملکی به وسعت ۱۶ هکتار در شهمیرزاد خبر داد.

سرهنگ سیدعلی میر احمدی جانشین فرمانده انتظامی استان سمنان از اجرای حکم قضائی و آزادسازی ۳۰ ملک و دیوارکشی غیرمجاز در بخش شهمیرزاد شهرستان مهدی‌شهر خبر داد و گفت: در پی دریافت شکوائیه‌ای از اداره جهاد کشاورزی شهرستان مهدی‌شهر مبنی بر ساخت‌وساز و دیوارکشی غیرمجاز و شیوع پدیده زمین‌خواری در منطقه خوش آب و هوای شهمیرزاد، فعالیت‌های قانونی پلیس در این راستا آغاز شد.
وی با بیان اینکه در بررسی‌های صورت گرفته پلیس مشخص شد با توجه به اخطار‌های کتبی اداره جهاد کشاورزی شهرستان به صاحبان املاک متأسفانه روند ساخت‌وساز غیرمجاز همچنان ادامه دارد، افزود: پیگیری‌های مکرر و هماهنگی‌های صورت گرفته پلیس با مقام قضائی در نهایت به صدور حکم تخریب املاک و دیوار‌های تصرف‌شده غیرمجاز انجامید.
جانشین فرمانده انتظامی استان سمنان با اشاره به تعداد بالای متخلفان و امکان ایجاد تنش و پیامد‌های احتمالی در اجرای این حکم گفت: تدابیر و پیش‌بینی‌های لازم برای اجرای هرچه بهتر این دستور قانونی توسط پلیس اندیشیده شد و اجرای طرح ضربتی پلیس با همکاری دیگر عوامل همزمان با بامداد گذشته صورت پذیرفت.
سرهنگ میر احمدی ضمن بیان اینکه با تلاش همه دست‌اندرکاران بیش از ۱۶ هکتار زمین‌های مزروعی که توسط فرد متخلف به ۳۰ قطعه تقسیم و فروخته‌شده بود رهاسازی شد، ابراز کرد: شهروندان قبل از خرید هر ملکی از قانونی بودن و اثبات مالکیت قانونی و کاربری آن مطمئن شده و سپس برای خرید و ساخت و ساز اقدام کنند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان سمنان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر سمنان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAENNWvIqZvWEhdCBvg
آخرین خبر سمنان در اینستاگرام :
https://instagram.com/semnan_today