باشگاه خبرنگاران/ رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری ایلام از اجرای عملیات محوطه سازی المان فلزی و نوری بام ایلام خبر داد.

کارزانی رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری ایلام گفت: عملیات محوطه سازی المان فلزی - نوری بام ایلام در حال اجرا است و با نصب چمن مصنوعی و وسایل ورزشی تا روز‌های آینده این مکان تفریحی زیباتر خواهد شد.
وی ادامه داد: نصب تجهیزات پمپاژ آب بر روی مخزن جدید الاحداث بوستان ملت و آبگیری آن در هفته گذشته اجرا گردید و آب بوستان‌های ارغوان، آزادی، هجرت، ملت و بلوار زنده یاد، ولی محمد امیدی و کمربند شمالی از طریق آن تامین و به شبکه توزیع آب پمپاژ خواهد شد.
رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری ایلام بیان کرد: حفاری بلوار شهید بهشتی جهت لوله گذاری و انتقال آب از چاه نهالستان به بلوار شهید بهشتی، رنگ آمیزی مجسمه‌ها و المان‌های شهری، نصب سنگ‌های طبیعی جهت زیبا سازی در بوستان‌ها و همچنین زیبا سازی و نقاشی دیواری بوستان شقایق از دیگر اقدامات انجام شده در راستای زیبا سازی بوستان‌های شهر ایلام بود.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان ایلام را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر ایلام در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEJoYw5sb596nU7kpg
آخرین خبر ایلام در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/ilamkhabar_today