باشگاه خبرنگاران/ دادستان عمومی و انقلاب شهرستان فسا از کشف ٣٠ تن برنج احتکار شده در انباری در شهرستان فسا خبر داد.

محمدرضا تواضعی، دادستان عمومی و انقلاب شهرستان فسا با اشاره به کشف ٣٠ تن برنج اظهار کرد: پس از بررسی مدارک مربوط به انبار برنج مشخص شد بارنامه‌های کامیون‌های حمل‌کننده این محموله مربوط به شیراز است و وجود این میزان برنج در فسا هیچ توجیهی ندارد که پس از صدور دستور قضایی و با حضور نماینده دادستان، برنج‌های کشف شده توقیف شد.
وی با بیان اینکه در تحقیقات اولیه از صاحب این انبار برنج مشخص شد وجود این میزان برنج در شهرستان فسا به قصد احتکار بوده است، ادامه داد: مقرر شد تا برنج‌های کشف شده پس از طی مراحل قانونی در سریع‌ترین زمان ممکن با قیمت مصوب در بازار توزیع شود.
دادستان عمومی و انقلاب فسا افزود: پیش از این و طی مکاتباتی هماهنگی عملیاتی نمایندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت و تعزیرات با مجموعه دادستانی برای شناسایی انبار‌های غیرمجاز و برخورد با محتکران انجام شده بود.
تواضعی بیان کرد: با توجه به اینکه در این پرونده موضوع مایحتاج عمومی مردم مطرح است با تأکید رئیس کل دادگستری استان فارس، این پرونده به صورت ویژه پیگیری و در صورت صلاحیت دادسرا در رسیدگی در اسرع وقت تعیین تکلیف خواهد شد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان فارس را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر فارس در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEAbLp_SERJkiw4dkw
آخرین خبر فارس در اینستاگرام :
https://instagram.com/fars.online