باشگاه خبرنگاران/ روابط عمومی مرکز فوریت‌های پیش‌بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی مازندران از برخورد دو دستگاه پراید در رستم‌کلا بهشهر و مصدوم شدن هفت نفر خبر داد.

زکریا اشکپور، مسئول روابط عمومی مرکز فوریت‌های پیش‌بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی مازندران با بیان اینکه در شبانه‌روز گذشته جمعه دوم خرداد ماه، نیرو‌های اورژانس مازندران در دو حادثه ویژه اقدامات اورژانسی انجام دادند، گفت: حادثه اول پرواز بالگرد اورژانس مازندران بود که در ساعت ۱۳:۱۱ روز جمعه انجام شد.
وی افزود: در این حادثه بیمار قلبی که یک آقای ۵۱ ساله بود، به دلیل نیاز به اعزام سریع به مرکز درمانی مجهزتر از سوی بالگرد از درمانگاه گزنک در جاده هراز به بیمارستان امام رضا(ع) در شهرستان آمل منتقل شد.
اشکپور گفت: حادثه دوم برخورد دو دستگاه پراید در رستم‌کلای بهشهر بود که در ساعت ۱۳:۲۵ به مرکز پیام شرق استان مازندران اعلام شد.
روابط عمومی مرکز فوریت‌های پیش‌بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی مازندران افزود: بلافاصله پس از اطلاع، تیم‌های اورژانس به همراه یک تیم از هلال احمر به محل حادثه در جنب پمپ بنزین رستم‌کلا اعزام شدند.
اشکپور گفت: این حادثه هفت زخمی برجای گذاشت که از سوی تیم‌های اعزامی پس از انجام اقدامات اولیه پیش‌بیمارستانی به بیمارستان خاتم‌الانبیا(س) شهرستان بهشهر منتقل شدند.
روابط عمومی مرکز فوریت‌های پیش‌بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی مازندران افزود: خوشبختانه در این حادثه مصدوم با حال وخیم گزارش نشده است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان مازندران را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر مازندران در تلگرام :
http://T.me/joinchat/AAAAAECg77_wr3btFfTRpQ
آخرین خبر مازندران در اینستاگرام :
https://instagram.com/mazandaran_today