باشگاه خبرنگاران/ رئیس پلیس راه استان ایلام از تصادف یک دستگاه خودرو برلیانس با یک دستگاه پراید در محور عرب رودبار یک نفر کشته و سه نفر زخمی شده اند.

سرهنگ رضا همتی زاده رئیس پلیس راه استان ایلام گفت: در پی تماس‌های مردمی با فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر تصادف ۲ دستگاه خودرو در محور عرب رودبار از توابع شهرستان سیروان بلافاصله کارشناسان پلیس راه جهت بررسی صحنه تصادف به محل اعزام شدند.
وی ادامه داد: با حضور کارشناسان در محل مشخص شد یک دستگاه خودروی برلیانس با یک دستگاه پراید تصادف کرده و بر اثر آن یک نفر کشته و سه نفر زخمی شده اند.
همتی‌زاده با بیان اینکه کارشناسان پلیس راه علت تامه تصادف را انحراف به چپ خودرو برلیانس اعلام کرده‌اند، بیان کرد: مصدومان این حادثه توسط یگان‌های امداد رسان جهت مداوا به مراکز درمانی اعزام شدند.
رئیس پلیس راه استان ایلام با اشاره به اینکه انحراف به چپ ، خستگی و خواب آلودگی از مهمترین عوامل تصادفات است، بیان کرد: از رانندگان خواستاریم ضمن رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی از انجام هر گونه حرکات حادثه‌ساز خودداری کنند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان ایلام را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر ایلام در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEJoYw5sb596nU7kpg
آخرین خبر ایلام در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/ilamkhabar_today