باشگاه خبرنگاران/ رئیس پلیس راه استان ایلام از توقیف تعداد ۴۳۷ دستگاه وسیله نقلیه متخلف در جاده‌های برون شهری و در راستای طرح برخورد با خودرو‌های متخلف استان خبر داد.

سرهنگ رضا همتی زاده رئیس پلیس راه استان ایلام گفت: پلیس راه استان با استفاده از ظرفیت‌های پلیسی در اختیار و در راستای حفظ امنیت و سلامت شهروندان از ابتدای سال جاری تا کنون تعداد ۴۳۷ دستگاه وسیله نقلیه متخلف در جاده‌های برون شهری استان را توقیف و پس از سیر مراحل قانونی روانه پارکینگ کرده است.
وی افزود: پلیس راه، رفتار‌های ترافیکی رانندگان وسایل نقلیه که بخش مهمی از تصادفات جاده‌ای که ناشی از خطای آن‌ها است را زیر نظر دارد و با رانندگان متخلفی که خط قرمز پلیس را رعایت نکنند برابر مقررات رفتار می‌کند.
رئیس پلیس راه استان ایلام یادآور شد: با توجه به آغاز تعطیلات عید سعید فطر از کلیه رانندگان عزیز تقاضا داریم رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی را در سرلوحه کار خود قرار داده و از ارتکاب تخلفات حادثه ساز که منجر به حوادث ترافیکی می‌شود خودداری کنند تا انشاالله شاهد حوادث تلخ و ناگوار در این ایام نباشیم.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان ایلام را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر ایلام در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEJoYw5sb596nU7kpg
آخرین خبر ایلام در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/ilamkhabar_today