ایرنا/ فرمانده انتظامی شهرستان فردیس گفت: با تلاش ماموران پلیس امنیت عمومی فردیس، سه نفر از اراذل و اوباش معروف این شهرستان دستگیر شدند.

سرهنگ بیژن جنتی فرمانده انتظامی شهرستان فردیس افزود: در راستای برخورد با هنجارشکنان و برهم زنندگان امنیت اجتماعی در شهرستان فردیس و در پی دریافت اخباری مبنی بر شرارت سه نفر از اوباش این شهرستان، بررسی موضوع در دستورکار پلیس امنیت عمومی قرار گرفت.
وی ادامه داد: ماموران در گام اول با انجام اقدامات پلیسی مخفیگاه متهمان را شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی در یک عملیات غافلگیرانه هر سه آن ها را دستگیر کردند.
وی با بیان این که افراد دستگیر شده سوابق متعدد کیفری دارند، بیان کرد: این اوباش با حمل سلاح سرد، ایجاد درگیری و نزاع و قدرت نمایی در اماکن عمومی، آسایش و امنیت شهروندان را مخدوش کرده بودند.
فرمانده انتظامی شهرستان فردیس گفت: دستگیری این اوباش که با اقدامات خود سبب ایجاد جو ناامنی و نارضایتی در بین شهروندان شده بود، موجبات رضایتمندی شهروندان را فراهم کرد.
شهرستان فردیس با ۶۰۰ هزار نفر جمعیت در جنوب کلانشهر کرج مرکز استان البرز قرار دارد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان البرز را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر البرز در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAD7vghQEyylArDddOA
آخرین خبر البرز در اینستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday