باشگاه خبرنگاران/ دستورالعمل مراقبت و کنترل بیماری کرونا ویروس ویژه بازگشایی مدارس جهت اجرا به واحد‌های اداری و آموزشی استان کردستان ارسال شد.

افشین خوشگوار، معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش کردستان گفت: با عنایت به ارسال دستورالعمل برگزاری امتحانات حضوری و آزمون‌های تراکمی دانش آموزان در شرایط فاصله گذاری اجتماعی، چک لیست پایش اجرای دستورالعمل مراقبت و کنترل بیماری کرونا ویروس در مدارس و راهنمای تکمیل آن به مدارس استان ارسال شد.
وی افزود: کلیه مدارس و حوزه‌های برگزاری امتحانات حضوری و آزمون تراکمی دانش آموزان، ضمن رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی، ملزم به رعایت مفاد دستورالعمل ابلاغی و تکمیل چک لیست پیوست هستند.
معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش کردستان گفت: کارشناسان سلامت و تندرستی ادارات آموزش و پرورش با همکاری مراکز بهداشتی و هم چنین مراکز خدمات جامع سلامت شهرستان و مناطق باید با نظارت و پایش ۱۰ درصدی از مدارس، نسبت به تکمیل چک لیست پیوست اقدام و نتایج جمع بندی شده ارزیابی‌های انجام شده را به استان ارسال نمایند.
گفتنی است؛ بر اساس تصمیم مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش، امتحانات پایه نهم و دوازدهم دانش آموزان در خرداد ماه ۹۹ با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی به صورت حضوری برگزار می‌شود.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کردستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کردستان در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEIzkR_omLO41FJL8g
آخرین خبر کردستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/kurdistan.online