باشگاه خبرنگاران/ فرمانده انتظامی گچساران از کشف محموله قاچاق به ارزش 535 میلیون ریال در محور ورودی دیلم به گچساران خبر داد.

سرهنگ سید محمد موسوی، فرمانده انتظامی گچساران گفت: مأموران پلیس آگاهی این شهرستان در راستای اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا و ارز ضمن هماهنگی با مرجع قضائی در محور ورودی دیلم به گچساران ایست و بازرسی دایر کردند.
وی افزود: مأموران حین انجام ایست و بازرسی به ۳ دستگاه خودرو سواری مشکوک شده و آنان را متوقف کردند.
موسوی بیان کرد: مأموران در بازرسی از این خودرو‌ها ۲ دستگاه کولر گازی دو تیکه، یک دستگاه موتور شارژی و ۸۸۹ عدد انواع اسباب بازی قاچاق کشف و ضبط کردند.
فرمانده انتظامی گچساران با اشاره به این که کارشناسان ارزش کالا‌های کشف شده را ۵۳۵ میلیون ریال اعلام کرده اند، اظهار کرد: در این خصوص رانندگان دستگیر و به مرجع قضایی معرفی و خودرو‌ها نیز به پارکینگ منتقل شدند.
وی افزود: مبارزه بی امان با قاچاقچیان و اخلالگران در امور اقتصادی، جزو اولویت‌های انتظامی شهرستان است و اطلاع رسانی به موقع شهروندان در زمینه اعمال مجرمانه به‌ویژه در بحث کالای قاچاق، فضای شهرستان را برای مجرمان ناامن می‌کند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کهگیلویه و بویراحمد را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEHe2Udy6NymWhYoJA
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yasuj.today