باشگاه خبرنگاران/ کارشناس اداره کل هواشناسی هرمزگان گفت: در ساعات بعدازظهر در ارتفاعات استان رشد ابر‌های همرفتی همراه با رگبار باران و رعد و برق، افزایش لحظه‌ای سرعت باد و گرد و غبار پیش بینی می‌شود.

مرضیه سی سی پور، کارشناس اداره کل هواشناسی هرمزگان اظهار کرد: طی ساعات صبح تا ظهر امروز شرایط جوی پایداری بر روی استان حاکم خواهد بود و شرایط برای تردد‌های دریایی نیز مساعد است.
وی افزود: در ساعات بعد از ظهر وزش باد‌های سطحی بر روی تنگه هرمز پیش بینی می‌شود.
سی سی پور گفت: از امروز تا روز سه شنبه نیز در ساعات بعد از ظهر افزایش و رشد ابر‌های همرفتی در ارتفاعات استان همراه با رگبار باران و رعد و برق، افزایش لحظه‌ای سرعت باد و گرد و غبار پیش بینی می‌شود.
کارشناس اداره کل هواشناسی هرمزگان ادامه داد: فردا یکشنبه در طول روز افزایش باد‌های جنوب شرقی بر روی دریای عمان و نیمه شرقی تنگه هرمز سبب متلاطم شدن این مناطق دریایی خواهد شد و توصیه می‌شود تردد شناور‌ها با احتیاط صورت پذیرد.
وی عنوان کرد: از نظر دمایی طی روز‌های یکشنبه و دوشنبه کاهش ۱ تا ۳ درجه‌ای دما (بیشتر در سواحل) و از اواسط هفته جاری تا پایان هفته افزایش نسبی دما در استان پیش بینی می‌شود.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان هرمزگان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر هرمزگان در تلگرام:
https://t.me/joinchat/AAAAAEMf_BpioJfkQL_L2A
آخرین خبر هرمزگان در اینستاگرام :
https://instagram.com/hormozgan.today