مهر/ استاندار کهگیلویه و بویراحمد از فعال سازی کمیته مدیریت تعطیلات عید فطر در استان خبر داد.

حسین کلانتری، استاندار کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد: کمیته مدیریت تعطیلات عید فطر در استان فعال شده و در شهرستان‌ها مدیریت با فرمانداران خواهد بود.
وی با تاکید بر اینکه تخطی و تضعیف مصوبات ستاد ملی کرونا صحیح نیست، ابراز داشت: باید به شکل مناسب و اصولی بر پایه این مصوبات اقدام شود.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: کنترل‌ها و مدیریت شرایط در تعطیلات عید فطر عملیاتی شده و حق برپایی چادر در پارک‌های استان وجود ندارد.
کلانتری افزود: با توجه به در دست تعمیر بودن پارک‌های شهر یاسوج و آماده سازی برای بعد از کرونا، در حال حاضر امکان پذیرش و اسکان مسافر در استان نداریم.
وی بیان کرد: همچنین در تست‌های غربالگری، افراد دارای علائم به قرنطینه و بیمارستان هدایت می‌شوند.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد افزود: کنترل مبادی در دستور کار قرار گرفته است.
کلانتری تصریح کرد: گزارش سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان امیدوار کننده بوده و تعاملات و تحقق مصوبات نشان می‌دهد بر اساس شاخص‌ها، استان وضعیت بسیار خوبی در سطح کشور دارد.
وی از تحقق ۸۸۰۰ تست کرونا در استان خبر داد و عنوان کرد: بیماریابی فعال از دیگر ظرفیت‌های محقق شده در استان بود.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد: برای کنترل‌ها تست هدفمند در دستور کار قرار گرفت و بر اساس تست‌ها از کشور نیز جلوتر هستیم.
کلانتری عنوان کرد: عملکرد همه بخش‌های استان تاکنون در مقابله با کرونا مناسب بوده است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کهگیلویه و بویراحمد را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEHe2Udy6NymWhYoJA
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yasuj.today