مهر/ سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری سمنان گفت: این استان با کسب ۱۶۶۰.۲ از سقف دو هزار امتیاز رتبه برتر کشوری را در جشنواره شهید رجایی به خود اختصاص داد.

منوچهر فخری، سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری سمنان ضمن بیان اینکه این استان با کسب ۱۶۶۰.۲ از سقف دو هزار امتیاز رتبه برتر کشوری را در جشنواره شهید رجایی به خود اختصاص داد، اظهار داشت: ۸۳ درصد اهداف دولت توسط استانداری سمنان محقق شده که این شاخص مطلوبی برای دریافت این عنوان برتر بود.
وی بابیان اینکه جشنواره شهید رجایی بر اساس مواد ۸۱ و ۸۲ قانون مدیریت خدمات کشوری برگزار می‌شود، تصریح کرد: استان سمنان در این دوره از جشنواره شهید رجایی در کنار استانداری‌های لرستان و فارس به‌عنوان سه استانداری برتر کشور معرفی شدند.
سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری سمنان افزود: نتایج ارزیابی‌های انجام ‌شده در جشنواره شهید رجایی با یک سال تأخیر انجام می‌شود که با توجه به شرایط عمومی کشور، ارزیابی‌های مرتبط با سال ۹۷ در بهار سال جاری اعلام شد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان سمنان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر سمنان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAENNWvIqZvWEhdCBvg
آخرین خبر سمنان در اینستاگرام :
https://instagram.com/semnan_today