ایرنا/ معاون آموزشی دانشگاه شهرکرد گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا در کشور، امتحانات تمام مقاطع تحصیلی دانشگاه در نیمسال دوم به صورت مجازی برگزار می‌شود.

حمدالله مشتاقی، معاون آموزشی دانشگاه شهرکرد اظهار کرد: در رابطه با نحوه برگزاری امتحانات به صورت مجازی، چندین روش مختلف برای برگزاری امتحانات وجود دارد که به صورت راهنما به استادان پیشنهاد می‌شود و استادان مربوطه روش متناسب با دروس خود را انتخاب می‌کنند.
معاون آموزشی دانشگاه شهرکرد در ادامه گفت: زمان شروع امتحانات نهایی از ۱۴ تیر تا ۱۴ مرداد خواهد بود.
مشتاقی، با اشاره به برگزاری کلاس‌های عمومی تصریح کرد: در صورت فراهم شدن شرایط، کلاس‌های دروس عملی، کارآموزی و کارورزی در مرداد و شهریور ۹۹ به صورت فشرده با رعایت پروتکل‌های سلامت به صورت حضوری برگزار خواهند شد.
معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه شهرکرد در مورد امتحانات گروه معارف، اظهار کرد: امتحانات دروس گروه معارف مطابق برنامه ابلاغی از سوی دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری برگزار می‌شود.
وی در ادامه افزود: زمان شروع نیمسال بعدی (نیمسال اول ۹۹) روز ۲۹ شهریور و زمان حذف اضطراری نیمسال جاری از ۲۰ تا ۲۵ خرداد ۹۹ خواهد بود، دانشجویان کارشناسی حداکثر دو درس تئوری و دانشجویان کارشناسی ارشد یک درس تئوری را می‌توانند حذف اضطراری کنند.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان چهارمحال و بختیاری را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEPpS8kVmT0jtIi9HQ
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در اینستاگرام :
https://instagram.com/Shahrekordtoday