باشگاه خبرنگاران/ نماز عید فطر امسال در خیابان شهدای قزوین اقامه می‌شود.

علی شفیعی شاد، رییس ستاد نمازجمعه قزوین گفت: امسال نماز عید فطر به امامت حجت‌الاسلام والمسلمین عبدالکریم عابدینی، نماینده ولی فقیه در استان مقابل مسجد جامع در خیابان شهدا برپا می‌شود.
شفیعی شاد افزود: برنامه‌های نماز عید فطر از ساعت ۶ و ۳۰ دقیقه با قرائت دعای ندبه آغاز می‌شود و با برپایی نماز عید فطر و خطبه‌های آن پایان می‌یابد.
وی اضافه کرد: با توجه به شیوع کرونا، در نماز عید فطر امسال دستورالعمل‌های بهداشتی از جمله فاصله‌گذاری اجتماعی رعایت خواهد شد.
رییس ستاد نمازجمعه قزوین گفت: در برنامه امسال تیم‌های درمانی و پزشکی در محل برپایی نماز حضور دارند و از نمازگزاران درخواست می‌شود برای شرکت در نماز عید فطر دستکش، ماسک، مهر و زیرانداز با خود به همراه داشته باشند.
شفیعی شاد افزود: نماز عید فطر در مساجدی هم که شرایطش را داشته باشند برگزار می‌شود اما از هیئت امنای آنها خواسته شده است که برنامه نماز خود را به خیابان شهدا منتقل کنند.
گفتنی است، پارسال نماز عید فطر در قزوین در میدان سیدحسن نصرالله، ابتدای بلوار شهید لشکری شهر قزوین اقامه شد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان قزوین را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر قزوین در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAERfLUt3xd_hCjJ9bw
آخرین خبر قزوین در اینستاگرام :
https://instagram.com/qazvin_today