ایرنا/ مدیر بازرسی و نظارت اصناف استان سمنان گفت: ۲۰ واحد صنفی به علت فعالیت غیرمجاز و مخالف مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا در یک ماه گذشته در این استان پلمب شد.

سید مهدی برهانی، مدیر بازرسی و نظارت اصناف استان سمنان اظهار کرد: قهوه‌خانه‌ها و چایخانه‌ها اکثر واحدهای پلمب شده غیرمجاز به فعالیت استان سمنان را شامل می‌شود.
وی با اشاره به بازرسی‌های مستمر و شبانه‌روزی از واحدهای صنفی استان سمنان، تصریح کرد: در این مدت، ۱۵۰ واحد صنفی مشمول دریافت اخطار پلمب شد.
مدیر بازرسی و نظارت اصناف استان سمنان خاطرنشان کرد: بازرسی و نظارت بر رستوران‌ها با جدیت ادامه دارد و در صورت مشاهده صرف غذا در این اماکن بدون چشم‌پوشی برخورد می‌شود.
برهانی تاکید کرد: واحدهای صنفی استان سمنان نکات بهداشتی و دستورالعمل‌های صادره برای مقابله با شیوع کرونا را رعایت می‌کنند اما شهروندان نیز باید نسبت به این مسائل حساس باشند.
وی یادآور شد: طرح بازدید و نظارت از واحدهای صنفی به صورت تلفیقی با سازمان صنعت، معدن و تجارت و شبکه بهداشت و درمان و نیروی انتظامی در استان اجرا می‌شود.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان سمنان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر سمنان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAENNWvIqZvWEhdCBvg
آخرین خبر سمنان در اینستاگرام :
https://instagram.com/semnan_today