ایرنا/ نماینده وزیر بهداشت در امور اجرایی کرونا در خوزستان گفت: در صورت تقویت نکردن تعامل بین بخشی، روند درمان و ریشه‌کنی کرونا در استان به تاخیر می‌افتد.

علیرضا افشار، نماینده وزیر بهداشت در امور اجرایی کرونا در خوزستان بیان کرد: آنچه که در طول این یک هفته حضور در خوزستان شاهد بودم، تلاش شبانه روزی مسوولان و رییس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز و در کنار آن سایر دانشکده های علوم پزشکی استان است.
وی ادامه داد: کادر درمان خوزستان بیش از توان خود وقت گذاشتند تا کمترین تلفات در استان را شاهد باشیم، که حاصل این تلاش ها کاهش شاخص مرگ و میر نسبت به معدل های کشوری است.
افشار افزود: در عین حال باید ناوگان بهداشتی و درمانی استان را تقویت کرد و سایر دستگاه های اجرائی به کمک دانشگاه علوم پزشکی بیایند و با تعامل بین بخشی فعالتر در مورد فاصله گذاری هوشمند و وظایف اجتماعی نهایت همکاری صورت گیرد.
نماینده وزیر بهداشت در امور اجرائی کرونا در خوزستان با اشاره به قدمت و فرسودگی ساختارهای فیزیکی بهداشت و درمان استان افزود: اینجانب با امانتداری کامل، مشکلات حوزه بهداشت و درمان استان را به شخص وزیر بهداشت و مسوولان امر در وزارت بهداشت منتقل می کنم تا نگرشها به استان تعدیل و برنامه مدونی برای کمک به ناوگان های بهداشتی درمانی استان تدوین شود.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خوزستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خوزستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEK8vo4vXBkjfYhOqg
آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today