ایرنا/ رییس پلیس راه استان سمنان گفت: امروز سوم خرداد به منظور کنترل ترافیک، تردد تریلی و کامیونت باری در محور سمنان - فیروزکوه ممنوع است.

سرهنگ تقی کبیری، رییس پلیس راه استان سمنان با اشاره به افزایش مسافرت‌ها در تعطیلات پیش‌رو به مناسبت عید سعید فطر، اظهار داشت: ممنوعیت تردد در محور سمنان ـ فیروزکوه به منظور کاهش تصادفات، سفر ایمن هموطنان و کاهش حجم ترافیک از هشت صبح تا ۱۲ نیمه شب اعمال می شود.
وی ادامه داد: با شروع مسافرت‌ها به دلیل تعطیلات روزهای آینده ترافیک در تمام محورهای مواصلاتی استان سمنان از روز سی و یکم اردیبهشت پرحجم بود.
کبیری تصریح کرد: تیم‌های پلیس تا دهم خرداد با توجه به افزایش سفرها به دلیل تعطیلات روزهای آینده در جاده‌های استان سمنان مستقر هستند و بر امنیت تردد خودروها به ویژه در محور اصلی تهران ـ مشهد نظارت می‌کنند.
رییس پلیس راه استان سمنان تصریح کرد: بیش از ۶۰ تیم پلیس برای تامین امنیت و سفر بی خطر مسافران در نقاط مختلف جاده‌ها و به طور خاص در نقاط حادثه‌خیز مستقر هستند.
وی خاطرنشان کرد: پلیس راه این استان با استفاده از دوربین های ثابت و سیار و همچنین حضور ماموران در محورهای مواصلاتی، رفتار رانندگان پرخطر را رصد کرده و در صورت تخلف برابر قانون با آنان برخورد می‌کند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان سمنان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر سمنان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAENNWvIqZvWEhdCBvg
آخرین خبر سمنان در اینستاگرام :
https://instagram.com/semnan_today