باشگاه خبرنگاران/ رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با اشاره به تایید ابتلای ۱۴ نفر دیگر به ویروس کرونا، تاکید کرد: شکست کرونا ارتباط مستقیم با رفتار ما دارد.

سعید کشمیری، دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر اظهار کرد: با افزوده شدن ۱۴ نفر به فهرست مبتلایان ویروس کرونا، تعداد بیماران تا امروز به ٦٩٨ نفر شامل ٤١٤ مرد و ٢٨٤ زن رسیده است.
وی افزود: از ۱۴ مورد مثبت جدید، چهار مورد در بوشهر، ۶ مورد در جم، دو مورد در دیر، یک مورد در گناوه و یک مورد در دشتستان شناسایی‌شده‌اند.
کشمیری ادامه داد: چهار بیمار جدید شهرستان بوشهر، یکی آقایی ۴۰ ساله است که به صورت سرپایی در مرکز بیماریابی شهرستان شناسایی‌شده و در مراقبت خانگی قرار دارد و سه نفر دیگر شامل خانمی ۲۸ ساله دارای سابقه سفر به استان‌های آلوده، و دو کودک سه ساله و ۶ ماهه هستند که هر سه بیمار درمان خود را در بیمارستان سپری می‌کنند.
دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر بیان کرد: بیمار جدید شهرستان دشتستان، آقایی ۵۳ ساله است که سابقه تماس با مورد مثبت داشته و بیمار جدید شهرستان گناوه نیز آقایی ۷۶ ساله است که هر دو بیمار در حال سپری کردن دوره درمانی خود در بیمارستان هستند.
کشمیری افزود: دو بیمار جدید شهرستان دیر، دو خانم ۸۱ و ۵۸ ساله هستند که دوره درمانی خود را در بیمارستان سپری می‌کنند.
وی ادامه داد: یکی از ۶ بیمار جدید شهرستان جم، آقایی ۸۸ ساله دارای سابقه سفر به استان آلوده است که در حال سپری کردن دوره درمانی خود در بیمارستان است و پنج نفر دیگر شامل دو آقای ۴۹ و ۳۶ ساله و سه خانم ۲۹، ۲۹ و ۳۱ ساله هستند که هر پنج بیمار سابقه تماس با مورد مثبت را داشته‌ و به صورت سرپایی در مرکز بیماریابی شهرستان شناسایی‌شده‌اند و در مراقبت خانگی قرار دارند.
دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر عنوان کرد: از مجموع بیماران مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های استان (٦٩٨ نفر) تاکنون ٣٤٢ نفر از آنان بهبودیافته و ٣٢٥ نفر نیز در منزل تحت مراقبت هستند و ۱۸ نفر دیگر نیز در حال سپری کردن دوره درمانی خود در بیمارستان هستند.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان بوشهر را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر بوشهر در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEHJKD2HnzcSyWPDmw
آخرین خبر بوشهر در اینستاگرام :
https://ihttps://instagram.com/bushehr_tooday