باشگاه خبرنگاران/ نماینده ولی فقیه در استان خوزستان به منظور کاهش ابتلا به ویروس کرونا در استان، از مردم خواهشمندیم عید فطر را مجازی تبریک بگویند.

حجت الاسلام سیدعبدالنبی موسوی فرد، نماینده ولی فقیه در استان خوزستان گفت: مردم با درنظر گرفتن شرایط موجود استان و شیوع ویروس کرونا، در ایام عید سعید فطر به دید و بازدید نروند و از طریق تلفن و با استفاده از فضای مجازی این عید را به همدیگر تبریک بگویند.
او با بیان اینکه وضعیت قرمز کرونا در استان باعث شده خیلی از اعمال عبادی تعطیل شود، اظهار داشت: درخواست می‌شود که دید و بازدید مردم از طریق فضای مجازی و برقراری تماس تلفنی باشد و هیچ لزومی بر حضور در منازل یکدیگر و مضیف‌ها نیست.
حجت الاسلام موسوی فرد با بیان اینکه از لحاظ شرعی، صله رحم نیز از طریق تماس تلفنی و پیامک محقق می‌شود تصریح کرد: از سران عشایر عرب و بزرگان و معتمدین استان خواهشمندیم مردم را به ماندن در خانه در روز عید سعید فطر دعوت کنند تا شاهد کاهش ابتلا به کرونا ویروس و حفظ جان مردم باشیم.
نماینده ولی فقیه در خوزستان و امام جمعه اهواز با تاکید دوباره بر رعایت توصیه‌های بهداشتی از سوی مردم استان و ماندن در خانه بیان داشت: بی شک با همکاری مردم کنترل و مهار و ریشه کنی این ویروس آسانتر می‌شود و با توجه به اینکه ویروس کرونا از طریق تماس به راحتی منتقل می‌شود، در حال حاضر در خانه ماندن، فاصله گذاری اجتماعی و رعایت نکات بهداشتی بهترین راهکار برای کنترل و جلوگیری از شیوع بیش از پیش آن محسوب می‌شود.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خوزستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خوزستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEK8vo4vXBkjfYhOqg
آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today