باشگاه خبرنگاران/ رئیس پلیس امنیت اقتصادی فرماندهی انتظامی استان اصفهان از کشف زمین خواری ۲۲ میلیارد ریالی در استان خبر داد.

کامران ریاحی، رئیس پلیس امنیت اقتصادی فرماندهی انتظامی استان اصفهان با اعلام این خبر اظهار کرد: ماموران پلیس امنیت اقتصادی فرماندهی انتظامی استان اصفهان با اشرافیت اطلاعاتی خود از تصرف ۲۸ هزار و ۱۶۳ متر مربع زمین متعلق به منابع طبیعی مطلع و بلافاصله موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.
وی افزود: در این خصوص پرونده ویژه‌ای تشکیل و پس از انجام تحقیقات تخصصی و پلیسی دو نفر که اقدام به این زمین خواری کرده بودند شناسایی و دستگیر شدند.
رئیس پلیس امنیت اقتصادی فرماندهی انتظامی استان اصفهان، ارزش زمین‌های تصرف شده توسط زمین خواران را برابر اعلام کارشناسان مربوطه ۲۲ میلیارد ریال عنوان و اظهار کرد: متهمان این پرونده برای انجام اقدامات قانونی تحویل مراجع قضایی شدند.
ریاحی، با اشاره به همکاری و تعامل پلیس با سازمان‌ها و ارگان‌های دولتی در راستای کشف زمین خواری، گفت: کارشناسان پلیس به صورت دقیق این موضوع را در دستور کار خود دارند و اجازه نخواهند داد عده‌ای سودجو و فرصت طلب به منابع طبیعی متعلق به بیت المال دست اندازی کنند.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان اصفهان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر اصفهان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEAVvljM8cx5YSbB1w
آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today