صدا و سیما/ معاون مشارکت‌های مردمی بهزیستی استان اصفهان گفت: 100 پایگاه دریافت فطریه در اصفهان آماده دریافت فطریه شهروندان می شود.

علی‌اصغر شاهزیدی، معاون مشارکت‌های مردمی بهزیستی استان اصفهان ابراز کرد: با توجه به اینکه نماز عید فطر برگزار نمی‌شود در صحن مصلی اصفهان پایگاهی نیست، اما در شهر 100 پایگاه برای جمع‌آوری زکات فطریه فعال است و روش‌های پرداخت الکترونیک در دسترس شهروندان خواهد بود.
وی در خصوص پرداخت الکترونیکی فطریه، افزود: مردم می‌توانند با شماره گیری کد #2002*6655*فطریه خود را با گوشی همراه خود پرداخت کنند.
معاون مشارکت‌های مردمی بهزیستی استان اصفهان با بیان اینکه در پایگاه‌های بهزیستی تا حد امکان از گرفتن پول نقد خودداری می‌شود، گفت: در صورت استفاده نکردن از روش‌های پرداخت الکترونیک شهروندان با دوری از هرگونه تجمع فطریه خود را در این پایگاه‌ها پرداخت کنند، همچنین در پایگاه‌های برقرار هم از روش پرداخت با کارت بانکی استفاده و رسید آن در صندوق انداخته می‌شود.
شاهزیدی با بیان اینکه پرداخت فطریه به وسیله کد ussd به حساب بهزیستی به اطلاع همه ادارات استان رسیده است، افزود: کارمندان ادارات دولتی می‌توانند فطریه و کفارات خود را به حساب بهزیستی یا کمیته امداد واریز کنند که شماره کد دستوری واریز در اختیار همه قرار گرفته است.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان اصفهان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر اصفهان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEAVvljM8cx5YSbB1w
آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today