خبرگزاری پلیس/ جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان از دستگیری اعضای یک باند قاچاق مواد افیونی و کشف بیش از یک تُن تریاک خبر داد.

حسین حسین زاده، جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان با اعلام این خبر، اظهار کرد: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان "خورو بیابانک" و یگان تکاوری فرماندهی انتظامی استان اصفهان در یک عملیات مشترک پلیسی با اشرافیت اطلاعاتی از عبور چهار دستگاه خودروی سواری حامل مواد مخدر در حوزه ماموریتی خود مطلع و بلافاصله موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.
وی افزود: ماموران با هوشمندی بالا حین کنترل خودروهای عبوری به دو سواری پژو 405، یک سواری پارس و یک سمند مشکوک و آنها را طی عملیاتی غافلگیرانه متوقف کردند.
این مقام انتظامی بیان کرد: ماموران در بازرسی دقیق از خودروهای متوقف شده، یک تُن و 72 کیلو و 160 گرم تریاک کشف کردند.
جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان از دستگیری چهار قاچاقچی مواد افیونی در این عملیات خبر داد و گفت: متهمان دستگیر شده پس از تشکیل پرونده برای اقدامات قانونی تحویل مراجع قضایی شدند.
حسین زاده با بیان اینکه یکی از شیوه های قاچاقچیان مواد مخدر، حمل محموله های مواد به وسیله خودروهای سواری و تیزرو است، گفت: با هوشمندی و دقت بالای ماموران پلیس، این نقشه قاچاقچیان نیز با ناکامی مواجه شده است.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان اصفهان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر اصفهان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEAVvljM8cx5YSbB1w
آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today