خبرگزاری پلیس/ فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از دستگیری دو سوداگر مرگ و کشف یک تن و 172کیلوگرم مواد مخدر در زاهدان خبر داد.

سردار محمد قنبری، فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان ابراز کرد: در پی کسب خبری مبنی بر جابه جایی یک محموله مواد افیونی توسط قاچاقچیان مسلح با دو دستگاه پژو 405 در یکی از محورهای فرعی منتهی به شهر زاهدان بلافاصله موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.
وی افزود: تیم های عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر زاهدان به همراه چند تیم از یگان امداد ضمن شناسایی مسیر تردد قاچاقچیان با اجرای کمین در مسیر عبور آنان، محموله مواد مخدر را ظهر روز گذشته شناسایی و به صورت نامحسوس تحت نظر گرفتند.
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان تصریح کرد: تکاوران پلیس به محض ورود محموله مواد مخدر به منطقه کمین در یک اقدام هماهنگ، با قاچاقچیان درگیر که اعضای این باند پس از ساعتی درگیری تاب مقابله با آتش پرحجم پلیس را نیاوردند و به سمت ارتفاعات منطقه متواری شدند.
این مقام ارشد انتظامی ادامه داد: در این درگیری مسلحانه دو سوداگر مرگ دستگیر و در بازرسی از خودروها یک تن و 172 کیلو و 632 گرم مواد مخدر شامل 924 کیلو و 182 گرم تریاک، 209 کیلو و 450 گرم حشیش، 39 کیلوگرم هروئین به همراه مقادیری سلاح و مهمات کشف شد.
قنبری با اشاره به ادامه تحقیقات برای دستگیری دیگر اعضای این باند قاچاق، خاطرنشان کرد: با توجه به حضور و اشرافیت پلیس در جای جای نقاط استان و افزایش ضریب هوشیاری و تجارب پلیس در شناسایی اعضای باندهای قاچاق، سوداگران مرگ در امان نخواهند بود، چراکه چشمان تیز بین پلیس، هر لحظه ناظر بر اعمال آنان است.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان سیستان و بلوچستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKZUcFIniUcdLn0Lw
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zahedan_today