باشگاه خبرنگاران/ کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: با آغاز موج جدید افزایش دمای هوا، گرما در این استان اوج می‎گیرد.

پیام مساعدی، کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر بیان کرد: با این وضعیت دما در شهر‌های برازجان، خورموج و اهرم به ۴۴ درجه و در عسلویه و جم نیز به ۴۰ درجه خواهد رسید.
وی افزود: بررسی نقشه‌های پیش یابی جوی و دریایی نشان دهنده تداوم پایداری جو و دریا طی امروز است، بنابراین تا فردا در برخی نقاط غبار محلی و مه صبحگاهی از پدیده‌های غالب خواهد بود.
کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر عنوان کرد: پیش بینی می‌شود در ساعاتی از وقت فردا تا حدودی سرعت وزش باد‌های جنوبی روی دریا افزایش یابد و از روز سه شنبه در مناطق شمالی خلیج فارس سرعت وزش باد‌های شمالی افزایش خواهد یافت.
مساعدی گفت: به دنبال این افزایش سرعت باد دریا در سواحل شمالی و مرکزی تا روز چهارشنبه در برخی از ساعت‌ها به نسبت متلاطم خواهد بود.
وی یادآور شد: در ۲۴ ساعت آینده آسمان استان بوشهر صاف تا کمی ابری گاهی همراه با غبار محلی و در برخی نقاط با مه رقیق صبحگاهی پیش بینی می‎شود.
کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر افزود: در این مدت جهت وزش باد متغیر به طور غالب شمال غربی تا جنوب غربی گاهی جنوب شرقی با سرعت ۶ تا ۲۶ و گاهی ۳۲ کیلومتر در ساعت پیش بینی شده‌است.
مساعدی گفت: در ۲۴ ساعت آینده ارتفاع موج ۳۰ تا ۶۰ و گاهی ۹۰ سانتیمتر پیش بینی شده‌است.
وی بیان کرد: فردا در بندر بوشهر زمان جزر اول دریا ساعت ۰۲:۰۸ بامداد، مد اول ۰۹:۰۴، جزر دوم ۱۶:۳۵ و مد دوم ۲۲:۲۷ خواهد بود.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان بوشهر را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر بوشهر در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEHJKD2HnzcSyWPDmw
آخرین خبر بوشهر در اینستاگرام :
https://ihttps://instagram.com/bushehr_tooday