باشگاه خبرنگاران/ معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان گفت: برگزاری آزمون و امتحان پایانی از پایه‌ی اول تا پنجم ممنوع بوده و هم چنین در خرداد ۹۹ امتحانات هماهنگ پایه ششم ملغی اعلام شده است.

سلامی، معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان اظهار داشت: تکمیل گزارش پیشرفت تحصیلی دوره‌ی ابتدایی با محوریت معلم، مدیر و طرح در شورای مدرسه انجام می‌شود و هر گونه آزمون و امتحان پایانی پایه‌ی اول تا پنجم ممنوع بوده و هم چنین در خرداد ۹۹ امتحانات هماهنگ پایه ششم، با توجه به شیوع بیماری کرونا ملغی اعلام شده است.
او بیان داشت: مدیران و معلمان مدارس موظف هستند برای آن دسته از دانش آموزانی که به دلیل عدم دسترسی به فناوری ها، برنامه‌های تلویزیونی و به هر دلیل دیگری در یادگیری محتوای درسی باقیمانده از زمان تعطیلی مدارس ضعف دارند، برنامه مشخص جبرانی تعیین نمایند.
سلامی افزود: بر اساس ارزشیابی توصیفی، اعلام عدم ارتقاء دانش آموز به پایه بالاتر در خردادماه ممنوع می‌باشد و از اولیای محترم درخواست داریم نگران یادگیری دانش آموزان نباشند چرا که معلمان تلاشگر با همراهی مدیران توانمند، یاریگر دانش آموزان خواهند بود.
معاون آموزش ابتدایی استان در پایان ازتلاش‌های بی دریغ و ماندگار معلمان دلسوز و مدیران پرتلاش به عنوان سفیران امیدبخش درگذر از بحران‌ها و همراهی اولیای محترم و فهیم استان زنجان که در راستای استمرار یادگیری دانش آموزان در شرایط بیماری کرونا همراه و همدل، یاریگر بودند تقدیر و تشکر به عمل آورد.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان زنجان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر زنجان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKRJMt23Y-gW3YJTQ
آخرین خبر زنجان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zanjan_today